قوانین و مقررات وب سایت موژارت گالری

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات وب سایت موژارت گالری به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت موژارت گالری و استفاده از خدمات و ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین میباشد.

  • قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت موژارت گالری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات این وب سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت موژارت گالری اقدام نماید.

  • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

وب سایت موژارت گالری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

موژارت گالری متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت موژارت گالری، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت موژارت گالری، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت موژارت گالری جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آن وب سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وب سایت محفوظ می‏‌دارد.

  • قوانین حساب کاربری :

در هنگام ساخت حساب کاربری و استفاده از آن به قوانین زیر توجه کنید:

کاربر موظف است در هنگام ثبت نام در سایت موژارت گالری اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی و ایمیل و…) را به شکل درست و معتبر وارد کند.
کاربر نمی‌تواند هویت و موقعیت مکانی خود را پنهان کرده یا به شکلی دیگر نشان دهد. همچنین نمی‌تواند خود را به عنوان فردی دیگر جا بزند.
استفاده از اطلاعات نامعتبر و اشتباه در هنگام ثبت نام باعث مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد.
کاربر نباید نام کاربری یا رمز عبور خود را با فردی دیگر در میان بگذارد، چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل، وب‌سایت موژارت گالری هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.
هر حساب کاربری فقط می‌تواند توسط یک شخص مورد استفاده قرار گیرد و در صورت استفاده‌ی چندین نفر از یک حساب کاربری، وب ‌سایت موژارت گالری این حق را دارد که حساب مورد نظر را مسدود کند.
در صورت دسترسی فرد سوم به حساب کاربری‌تان، در اولین فرصت این موضوع را به تیم پشتیبانی ما گزارش دهید.

  • ثبت نام در دوره ها :

دوره‌هایی که در وب سایت موژارت گالری به عنوان رایگان از آن‌ها یاد شده است، برای تماشای آن‌ها ملزم به پرداخت هیچ وجهی نخواهید بود و کاملا رایگان و در دسترس همه هستند. دوره‌های غیر رایگان که پس از ثبت نام و پرداخت وجه مورد نظر به صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهند گرفت، پکیج‌هایی بسیار جامع‌تر و کامل‌تر هستند.

برای دسترسی به دوره ها باید در ابتدا در این وب سایت ثبت نام کنید و وجه آن دوره را به‌صورت آنلاین بپردازید. روش‌های پرداخت ما ایمن و مطمئن هستند.
پرداخت هزینه‌های دوره‌ها به صورت تومانی است.
هر فرد می‌تواند تنها برای خود و از طریق اکانت شخصی خود از دوره‌ی خریداری‌شده استفاده نماید.
خرید گروهی غیرقانونی بوده و وب‌سایت موژارت گالری هیچ نوع رضایتی در این مقوله ندارد.
شما باید برای پرداخت از کارت بانکی معتبر استفاده کنید و هیچ نوع کارت غیرمجاز قابل قبول نیست.

  • پشتیبانی دوره ها :

برای هر کدام از دوره های، زمانی جهت پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات قرار داده شده است، که زمان آن بسته به دوره خریداری شده میباشد.

توجه : پشتیبانی هر دوره مخصوص خودش میباشد و فقط به سوالات مربوط به دوره های خریداری شده پاسخ داده میشود.

مهم : علاوه بر پشتیبانی هر دوره، در صورتی که دانشجویی نیاز به پشتیبانی بیشتر داشته باشد، میتواند از قسمت مربوطه در سایت اقدام به تهیه پشتیبانی کند. ( طبعا در پشتیبانی، فقط به سوالات مربوط به دوره های خریداری شده پاسخ داده میشود. )

  • بازگرداندن وجه :

در صورت نارضایتی از دوره ها تا ۴۸ ساعت پس از اعلام به تیم پشتیبانی ما ؛با شما تماس گرفته خواهد شد و اگر درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد؛ وجه مورد نظر به شما طی یک هفته کاری بازگردانده خواهد شد .
اگر بیش از ۴۸ ساعت از زمان خرید شما گذشته باشد از بازگرداندن وجه معذوریم.

  • حقوق مالکیت معنوی و قانونی محتوای دوره ها :

وب ‌سایت و تمامی مطالب آن نظیر محتوای متنی و ویدئویی سایت به طور کامل متعلق به حسینی فایننس بوده و از قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران پیروی می‌کند.

لازم به ذکر است که تمام محتویات موجود در دوره‌ها که به صورت فیلم در اختیار شما قرار می‌گیرد، به طور کامل متعلق به وب‌سایت موژارت گالری بوده و هرگونه دخل، تصرف، تغییر و کپی‌برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. این کار شما نه تنها حقوق وب‌سایت ما بلکه حق و حقوق خریداران دیگر را نیز نقض خواهد کرد.

  • تخطی از قوانین :

وب سایت موژارت گالری می‌تواند در صورت عدم رعایت قوانین سایت، دسترسی کاربر به سایت را معلق کرده یا آن را به طور کامل قطع کند یا حتی اکانت شما را مسدود کند. همچنین این اجازه را داریم که دسترسی شما به پکیج خریداری‌شده را قطع کنیم.

با تشکر از حسن توجه شما

وب سایت موژارت گالری